TMMOB Ereğli Temsilciliğinde görev dağılımı

TMMOB Ereğli Temsilciliğinde görev dağılımı
8 Şubat 2018 Perşembe 19:14

Yenihaber

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Karadeniz Ereğli İlçe Temsilciliği tarafından yapılan açıklamada, geçen ay gerçekleştirilen genel kurulun ardından görev dağılımının yapıldığı bildirildi.

Haber merkezi - Karadeniz Ereğli İlçe Temsilciliği Şubesi yönetimi tarafından yapılan açıklamada, 13-14 Ocak 2018 tarihlerinde yapılan 13. Dönem Genel Kurulu ve seçimlerinden sonra oluşturulan görev dağılımı ile ilgili bilgi verilerek şu açıklamalar kaydedildi:

“2018-2019 Dönem Kdz Ereğli İlçe Temsilciliği Şubemizin 13. Dönem Genel Kurulu ve seçimleri 13-14 Ocak 2018 tarihinde yapılmış olup, yeni dönem Karadeniz Ereğli ilçe temsilciliğimizde görev dağılımı şu şekilde gerçekleştirilmiştir: Başkan - İsmail Donat Sekreter- Adnan Karaaslan Sayman - Tunay Erdoğan Üye - Yalçın Dalgıç Üye - Murat Saka TMMOB ve onun bileşenlerinde biri olan Makine Mühendisleri Odası,60 yılı aşan tarihinde, çağdaş, demokratik, üreten ve sanayileşen bir Türkiye yaratılmasına katkıda bulunacak çalışmalar gerçekleştirmesini ilke edinmiştir. Bu anlamda meslek odalarına ilişkin olarak kamu ve ilgili tarafların bilgilendirilmesini sağlamaya yönelik platformlar oluşturmakta, oluşan görüşleri ilgili yerlere ulaştırmaya çalışmaktadır. Oda olarak enerji ve bağlantılı konularda birçok çalışma yürütülmektedir.

Ayrıca, Karadeniz Ereğli temsilciliği olarak bölgemizin sanayi ve üretiminde, sosyal ve kültürel çalışmalarında katkılarımızı sunmaya hazır olduğumuzu beyan ederiz.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz