TSO, TÜYAP YAPI FUARINA KATILACAK

TSO, TÜYAP YAPI FUARINA KATILACAK
16 Mayıs 2017 Salı 21:26

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetimi tarafından, 25 Mayıs 2017 tarihinde, İstanbul Tüyap yapı fuarına gezi etkinliği düzenleneceği bildirildi.

Haber merkezi – Zonguldak’ın Kdz. Ereğli ilçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi tarafından yapılan yazılı basın açıklamasında, TSO üyelerine yönelik gerçekleştirilecek fuar etkinliği ile ilgili şu bilgilere yer verildi:

“Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak,  her yıl büyük ses getiren ve binlerce misafire ev sahipliği yapan İstanbul TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezinde, 23 – 27 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan 2017 Yapı Fuarına 25 Mayıs 2017 Perşembe günü gezi tertip edilecektir.

Sektörünün en büyük fuarlarından biri olan 1150 firmanın 15.bini aşkın ürününe ulaşabileceğiniz Yapı Fuarı Turkeybuıld, 1978 yılından beri sürdürülen sektörünün en büyük fuarı olarak, her geçen yıl büyüyerek 81 bin metrekare alanda üretim alanlarına göre gruplanmış 12 ayrı salon ve açık alanda ziyaretçiler ile üreticileri bir araya getirmektedir.

Konu ile ilgili Yapı/İnşaat sektöründe faaliyet gösteren oda üyelerimizin en geç, 23/05/2017 Salı günü saat 14:00 ‘e kadar bizzat Odamıza gelerek başvuruda bulunmaları gerekmektedir.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz