TSO’dan Girişimcilik Eğitimi açıklaması

TSO’dan Girişimcilik Eğitimi açıklaması
12 Kasım 2018 Pazartesi 16:05

Yenihaber

Karadeniz Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ve İş-Kur Zonguldak İl Müdürlüğü iş birliği ile Girişimcilik Eğitimi yapılacağı açıklandı.

Haber Merkezi - Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi,İş-Kur İl Müdürlüğü ortaklığı ile yapılacak Girişimcilik Kursu ile ilgili şu bilgileri verdi:  

“Odamız ve İş Kur Zonguldak İl Müdürlüğü iş birliğinde, 19 – 22 KASIM 2018 Tarihleri arasında Kdz.Ereğli TSO Konferans Salonunda Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi tertip edilecektir. Katılmak isteyen Girişimci adaylarımızın 14/11/2018 Çarşamba gününe kadar https://www.kosgeb.gov.tr/SITE/TR/BAGLANTI/UGELISTE?ILID=67 linki üzerinden e devlet şifreleri ile başvurularını tamamlamaları ve İş Kur Kdz.Ereğli Müdürlüğünden Girişimcilik Eğitimi için kayıt yaptırmaları gerekmektedir.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz