TSO’dan enflasyonla mücadele konusunda önemli duyuru

TSO’dan enflasyonla mücadele konusunda önemli duyuru
15 Ekim 2018 Pazartesi 18:02

Yenihaber

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, enflasyonla mücadele konusunda açıklamada bulunarak, tüm üyeleri en az yüzde 10 olan indirim kampanyasına davet etti.

Haber Merkezi -  Kdz. Ereğli TSO Başkanı Keleş, 15 Ekim 2018 Pazartesi yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“Bilindiği üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği,  Oda ve Borsalarımız ile birlikte 81 il, 160 ilçede yer alan Oda ve Borsalarda üretim gerçekleştiren ve çeşitli ürünlerin ticaretini yapan üyelerimizin indirim kampanyasına katkıda bulunması önem arz etmektedir. Bu kapsamda ekte yer alan ürünlerde asgari 3 ay süre ile yüzde 10 indirim yapılmasının teşvik edilmesi tavsiye edilmektedir.

Siz değerli üyelerimiz Enflasyonla Mücadelede ekte yer alan ürünler kapsamında indirime gitmeleri Ülkemizin Birlik ve Beraberliği adına önemlidir. Bu indirim kampanyasına katılım sağlayacak olan üyelerimizin Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odamıza 22 Ekim 2018 tarihine kadar bilgi vermeleri önemle rica olunur. Kampanya Detayları www.ereglitso.org.tr adresinde yer almaktadır.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz