TUBİTAK destek programı tanıtım toplantısı

TUBİTAK destek programı tanıtım toplantısı
1 Haziran 2018 Cuma 18:55

Rektör Çufalı, TUBİTAK’ın destek programlarının tanıtım toplantısına katıldı.

Dr. Mustafa Çufalı, 2023 Yılı hedefleri doğrultusunda Yeni TUBİTAK’ın yakın dönemdeki destek programlarının tanıtımı” toplantısına katıldı. 

Dr. Mustafa Çufalı, Bilim, Sanayi Teknoloji Bakanlığı ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) koordinesinde, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBİTAK) tarafından düzenlenen “Ülkemizin 2023 Yılı Hedefleri Doğrultusunda Yeni TÜBİTAK’ın Yakın Dönemdeki Destek Programlarının Tanıtımı” toplantısına katıldı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, TUBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal ve Üniversite Rektörlerinin katıldığı, TUBİTAK Feza Gürsey Salonunda düzenlenen toplantıda, TUBİTAK olarak geliştirilen ve yakın zamanda uygulama aşamasına geçilecek Yeni Destek Programlarının tanıtımı yapıldı.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz