TÜRBANLI HAKEM TAM NOT ALDI...

TÜRBANLI HAKEM TAM NOT ALDI...
12 Mart 2018 Pazartesi 01:13

Fedai KAÇAR

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig'de Alaplı Belediyespor İstasyon Gemicilerspor maçı sahalarda nadir görünen bir olaya sahne oldu.

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig'de Alaplı Belediyespor İstasyon Gemicilerspor maçının hakem üçlüsünde  yan hakem olarak görev yapan Şerife Mutlu maça, hakem formasının yanı sıra türbanla çıktı. Mutlu'ya taraftarlar alkışlarıyla büyük destek verdi. Maçtaki görevini başarıyla tamamlayan Mutlu, sahada ender görünen bir duruma imza attı.

Bu arada  2017-2018 futbol sezonunda bitime 2 hafta kala kendi evinde İstasyon Gemicilerspor’u 8-0 mağlup eden Alaplı Belediyespor şampiyonluğunu ilan etti.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz