Tescillendi...

Tescillendi...
15 Aralık 2018 Cumartesi 18:02

İHA

Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kalitesini tescillendirdi.

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, faaliyet gösteren Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 temada dereceye giren tek okul oldu.

Kdz. Ereğli faaliyet gösteren Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 temada dereceye giren tek okul oldu.

Ereğli Hatice Erdem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2017-2018 verileri ile dikkate alarak hazırladığı “Kurumsal Dış Değerlendirme Raporu” verilerine göre 6 tema değerlendirme kriterlerinden 3 temada Türkiye ortalamasının üstünde yer alarak En İyi Meslek Liseleri arasına girdi. Zonguldak ilinde ise 3 temada dereceye giren tek okul olarak kalitesini tescillendirdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz