Tırın dorsesinden düştüler..

Tırın dorsesinden düştüler..
1 Aralık 2017 Cuma 16:42

iha

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde tırın dorsesindeki demirler dorseden düşerek çevreye yayıldı. Demirler vinç yardımı ile toplanabildi.

Edinilen bilgiye göre olay Zonguldak-İstanbul karayolu üzerinde meydana geldi. İstanbul'a demir profil götüren sürücü, gürültüyü duyunca şaşkınlık yaşadı. Yüklü demirler Kandilli yol ayrımı mevkisinde dorseden düşerek çevreye saçıldı. Dorse olayda zarar görmezken etrafa saçılan demir parçaları vinç yardımı ile toplandı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz