TOPLU ZEHİRLENME VAKASI İÇİN…

TOPLU ZEHİRLENME VAKASI İÇİN…
31 Aralık 2017 Pazar 14:44

Timuçin Özat/Yenihaber

Karadeniz Ereğli Özel Anadolu Hastanesi’nde gerçekleştirilen tatbikat o kadar sahiciydi ki, hastane dışındaki bazı vatandaşlar olayı gerçek sandı.

Haber merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Özel Anadolu Hastanesi personeli tarafından tatbikat düzenlendi. 29 Aralık 2017 Cuma akşam saatlerinde 12 personelin yer aldığı tatbikatta senaryo gereği, toplu zehirlenme vakası yaşandı. Ambulanslar ile Anadolu Hastanesine getirilen ve durumlarına göre, “Kırmızı, Sarı ve Yeşil” alana ayrılan hastaların hızlı bir şekilde tetkikleri gerçekleştirilerek müdahale edildi. Yaklaşık 15 dakika süren tatbikatın ardından anons yapılarak, tatbikatın sona erdiği duyuruldu.

Anadolu Hastanesi yönetimi tarafından, tecrübeli personel ve doktorlar sayesinde tatbikatın başarıyla sonuçlandığını belirterek, bu tür tatbikatların çeşitli konular baza alınarak periyodik aralıklarla tekrarlanacağı açıklandı.     

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz