UÇAR YENİDEN ZES’TE…

UÇAR YENİDEN ZES’TE…
24 Ocak 2018 Çarşamba 15:45

Yenihaber

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Küme takımlarından Zonguldak Ereğli Spor Basın Sözcülüğü görevine daha önce kulüpte aynı görevde bulunan Arzu Uçar’ın getirildiği bildirdi.

Zonguldak Ereğli Spor (ZES) yönetiminden konuyla ilgili yapılan açıklamada, daha önce kulüpte Basın Sözcülüğü görevinde bulunan Uçar’ın 6 aylık aranın ardından aynı göreve tekrar getirildiği kaydedildi.

Zonguldak Ereğli Spor Kulübünden yapılan yazlı açıklama şöyle;

‘Zonguldak Ereğli Spor Kulübü olarak daha önce Basın Sözcülüğü görevini yürüten ve iş yoğunluğu nedeni ile aramızdan ayrılan değerli şahsiyet Arzu Uçar yeniden aynı görev ile aramıza katılmıştır. 6 ay ara verdiği Basın Sözcülüğü görevine yeniden dönen Arzu Uçar’a görevinde başarılar diler, tüm kamuoyuna saygı ile bildiririz.’

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz