ÜÇÜ BİR ARADA!

ÜÇÜ BİR ARADA!
27 Nisan 2017 Perşembe 14:33

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli şehir merkezinde bir vatandaş tarafından çekilen bu fotoğraf “pes” dedirtecek bir kare…

Haber merkezi -Hergün onlarca yaralanmalı ve ölümlü trafik kazasının yaşandığı ülkemizde, kazaların bir çoğunun ihmalkarlıktan ve tedbirsizlikten kaynaklandığı yetkili merciler tarafından daha önceden açıklanmıştı. 

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinin merkezinde çekilen bu fotoğraf –whatsApp- ihbar hattı üzerinden gazetemize ulaştırıldı. 

Kentin tam merkezinde Devrim Bulvarı üzerinde seyir halinde olan bir aracın yaya geçidinde durduğu gözlemleniyor. Buraya kadar her şey normal gözükse de şoför koltuğunun yanında küçük yaşta 3 çocuğun kontrolsüz şekilde durduğu ve bu çocuklardan ikisinin camdan dışarıya sarktığı gözlemleniyor. Diğer fotoğraftada bir ara üç çocuğun birden cama çıktığı, üçüncü fotoğrafta da çocuklardan ikisinin aracın kapısından destek alarak başlarını tamamen dışarı çıkardığı açıkça görülüyor. Üstelik çocuklardan birinin ağzında emzik (yalancı meme) olması da çok küçük olduğunun ispatıdır.

Fotoğraf görüntüsü ile birlikte gelen bilgide, şoförün, aracı çocuklar bu şekilde bakarken hareket ettirdiği bildirildi. Normalde aracın arkasında ve emniyet kemeri takılı halde oturması gereken çocukların bu şekilde hareket etmesine müsaade eden, babası olduğu tahmin edilen şoför ve arkadaki annesi olduğu tahmin edilen bayana çevredeki vatandaşlar tarafından da kısa süreli tepki gösterildiği kaydedilmiştir.

Bu arada, bu fotoğrafların çekildiği yer Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yaklaşık 30 metre uzaklıktadır.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz