ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE HOŞ GELDİN ETKİNLİĞİ…

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE HOŞ GELDİN ETKİNLİĞİ…
8 Kasım 2018 Perşembe 15:33

FEDAİ KAÇAR

Alaplı AK Parti Gençlik Kolları’nın koordinasyonunda Alaplı Meslek Yüksek Okulu’na yeni başlayan öğrencilere hoş geldin etkinliği düzenledi.

Ailesinden uzakta bir yerde üniversiteyi kazanan öğrencileri yalnız bırakmayan  Alaplı AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özdemir ve yönetimi tarafından birlik ve beraberliğin pekişmesi adına üniversite öğrencilerine özel ‘İlçemize Hoş Geldiniz’ adı altından eğlence düzenlendi.

Özdemir burada yaptığı açıklamada; “Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde bizler de ilçemize yeni gelmiş öğrencilerin hem yanında olduklarını onları hissettirmek hem de kaynaşma adına böyle bir etkinliğe imza atmak istedik. Gerçekten çok güzel bir akşam oldu. Bunu geleneksel hala getirip her yıl daha kapsamlı yapmayı amaçlıyoruz. Önümüzdeki günlerde buna benzer programlarımız olacaktır. Geleceğin teminatı olan gençlerimizin Ak Parti Gençlik Kolları olarak her zaman yanlarındayız. Bu güzel akşama katılan herkese teşekkür ediyorum.”dedi.

Tanışma ve kaynaşma ortamında bir araya gelen gençler çalan canlı müzik eşliğinde güzel bir akşam geçirdiler. Çalan haraketli ve oyun havaları ile bol bol oynayan ve stres atan öğrenciler birlik, beraberlik örneği sergilediler. Davul ve köçeklerinde yer aldığı etkinlikte öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuldu ve bol bol hatıra fotoğrafları çekildi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz