UYARI ÜSTÜNE UYARI!

UYARI ÜSTÜNE UYARI!
7 Mart 2018 Çarşamba 16:58

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden Kuvvetli Sağanak Yağış Uyarısı!

Haber merkezi -  Zonguldak Valili tarafından 7 Mart 2018 Çarşamba yapılan açıklamada, meteorolojiden alınan bilgiler doğrultusunda Zonguldak ve ilçelerinde 08 Mart Perşembe etkili olacak gök gürültülü sağanak yağışların yer yer kuvvetli olacağı uyarısında bulunuldu.

Ayrıca, Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) nin internet sitesinde yayınlanan uyarılarda, 8 Mart Perşembe özellikle öğlen saatlerinden itibaren, Zonguldak, Bartın, Karabük, Düzce, Kastamonu ve Sinop çevrelerinde kuvvetli sağanakların metrekareye 30-50 kg. yağış bırakması tahmin ediliyor.

Yapılan uyarıda; ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, ulaşımda aksamalar, yağış anında kuvvetli rüzgar ve heyelan gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğinin altı çizildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz