UYARIYORUZ!

UYARIYORUZ!
19 Ocak 2018 Cuma 18:58

Timuçin Özat/Yenihaber

18 Ocak Perşembe günü, Karadeniz Ereğli, Alaplı, Kozlu, Zonguldak sahillerinde büyük tahribata yol açan fırtınanın bir benzerinin hafta başında yine bölgemizde etkili olması bekleniyor.

Haber merkezi -  Sahillerde büyük zarara neden olan fırtınanın 19 Ocak Cuma günü etkisini tamamen kaybetmesi ile belediye görevlileri tarafından temizlik ve hasar tespit çalışmaları başlatıldı. Ancak tehlike henüz geçmedi. Son meteorolojik verilere göre, 22 Ocak 2018 Pazartesi günü yine Karayel yönünde güçlü bir fırtınanın etkili olacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın saatteki hızının 60 ila 90 kilometreye ulaşabileceği belirtilirken, zaten hasarlı olan sahillerdeki tablonun daha da kötüleşmesinden endişe edilmeye başlandı.  

Yorumlar
  • Selim
    19 Ocak 2018 Cuma 21:07

    Bunların sebebi Küresel Isınmamı şimdi daha da artacağı söyleniyorr

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz