UYSAL’DAN TEŞEKKÜR

UYSAL’DAN TEŞEKKÜR
7 Kasım 2018 Çarşamba 14:09

Haşan HAŞIL

Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Kılçak Köyü Muhtarı Ahmet Uysal, yaşamını yitiren babası Hocaoğlu Hacı Mehmet Uysal’ın hastalığı ve vefatı dolayısıyla kendilerine yardımcı olan, taziye mesajı yayınlayan, telefonla arayan ve her daim yanlarında olan herkese teşekkür etti.

Uysal, teşekkür mesajında şunları kaydetti:

”Ebediyete intikal eden Sevgili Babamız Hocaoğlu Hacı Mehmet Uysal’ın rahatsızlığı sırasında desteklerini esirgemeyen ve gerekli tüm tıbbi müdahelerde bulunan Kdz Ereğli Anadolu Hastanesi Genel Müdürü Şahin Elçi’ye, Uzm. Dr. Ramazan Atagün’e Yoğun Bakım Ünitesi Çalışanlarına, Vefatı Nedeniyle Bizleri Yalnız Bırakmayan,Cenazemize İştirak Ederek Acımızı Paylaşan, Telefonla Arayan, Mesaj Gönderen, Sosyal Medya Üzerinden Taziyelerini İleten, Evimize Kadar Gelerek Acımıza Ortak Olan Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’e, Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’na, Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’a, Zonguldak Eski Valisi Ahmet Çınar’a Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu’na, Zonguldak Eski Milletvekili Faruk Çaturoğlu’na, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e, Jandarma Komutanımız Fuat Gencer'e , Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam'a Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a, Kdz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a, Ak Parti Kdz Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır’a ,Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik’e, Alaplı İlçe Müftümüz Aydın Bostancı’ya, Kdz. Ereğli Muhtarlar Dernek Başkanımız Şükrü Kılıç’a,Belediye Başkan Yardımcılarımıza, Daire Müdürlerimize, Siyasi Parti ilçe Başkanlarımıza, Sivil Toplum Örgütleri Başkanlarımıza, İl Genel Meclisi Üyelerimize, Belediye Meclisi Üyelerimize, köy ve mahalle muhtarlarımıza, basın mensuplarımıza, din görevlilerimize, esnaf ve tüccarlarımıza, köyümüz ve mahalle sakinlerimize, tüm dost ve akrabalarımıza göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı şahsım ve ailem adına sonsuz teşekkür eder, saygılar sunarım.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz