UZUN, “İLÇEYE GİRİŞİ ÇÖZERSEK YİNE BİZ ÇÖZERİZ”

UZUN, “İLÇEYE GİRİŞİ ÇÖZERSEK YİNE BİZ ÇÖZERİZ”
13 Şubat 2019 Çarşamba 17:00

YENİHABER

AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun, ilçe girişi ile ilgili yaptığı açıklamada, “ ilçeye girişi çözersek yine biz çözeriz. İlçeye girişin açılması için Karayolları Genel Müdürlüğü ile gerekli görüşmeleri yaparak mutlaka bu sorunu çözeceğiz inşallah, ama bir şekilde çözeceğiz” dedi.

AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinde Başkan Recep Ocak’ın ilçeye girişin açılması yönünde talebine verdiği cevapta “İlçeye girişi çözersek yine biz çözeriz” dedi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in 2014 seçimlerinde ilçeye girişi açacağını Alaplı halkına söylediğini hatırlatan Uzun, “ Belediye Başkanımız 2014 seçimlerinde Alaplı halkına ilçeye girişi açacağını söylemiş, hatta çözemezsek açamazsam bir daha aday bile olmam demişti. Ayrıca pazaryerini çarşıya getireceğim diye söz vermişti. Eğer bir belediye başkanı söz verdiyse özür dilemekle bu iş olmaz, gereğini yapacak bir başkan, ilçeye girişi çözersek zaten biz çözeriz. Hepsinin bir planı projesi vardır. Bazı arkadaşlarımız oradan viyadükle belediyenin önüne indirelim diyorlar. Bakıyorsunuz öyle bir şey yaparsak bu Alaplı’ya ihanet, Kdz. Ereğli’deki viyadükleri görüyorsunuz. Aynı öyle bir şey oluyor. Bunu kabul ediyorsa Alaplı yapalım. Ama bu çok basit bir çözüm. Biz Alaplı’nın geleceğini düşündüğümüz için ben şimdi Viyadük sözünü veririm yaparım. Viyadükle her şey tamam, ama viyadük’ün Alaplı’ya faydasından çok oraya zararı olur. Ama başka yolları da var bunun inşallah, biz şimdi söz aldık. Hem Karayolları Genel Müdürlüğü ile görüşeceğiz. Görüşmeden konuşmadan da söz vermiyorum. Çünkü biz ne söz verdiysek onu yapmak zorundayız. Ama sizden de destek alacağız. Milletvekillerimizden ve ilçe teşkilatımızdan da destek alacağız. Mutlaka bu sorunu çözeceğiz inşallah, ama bir şekilde çözeceğiz” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz