UZUN; "KIRTASİYE MALZEMELERİ ALAPLI BELEDİYESİ'NDEN OLACAK”

UZUN; "KIRTASİYE MALZEMELERİ ALAPLI BELEDİYESİ'NDEN OLACAK”
5 Şubat 2019 Salı 16:17

YENİHABER

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için çalışmalarına hızlı başladı.

Seçim programına, ilçede görev yapan basın mensupları ile İlçe genelinde kamu kurum ve kuruluşları, ile esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.  AK Parti Alaplı  Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, beraberindeki ilçe başkanı Mustafa Yavuz ve partililerle birlikte ilk önce İlçe Müftülüğü’nü, daha sonra Kamu Kurum ve Kuruluş ziyaretleri kapsamında Kaymakamlık Binasında bulunan  tüm Kurumları  arasında Milli Eğitim Müdürü Çevat Çevik’i makamında  ziyaret etti. Ve en son İlçe Emniyet Müdür vekili Cengiz Han Zengin’i makamında ziyaret ederek  bilgi alış verişinde bulunuldu.

KİTAPLAR DEVLETTEN, 8.700 ÖĞRENCİYE KIRTASİYE MALZEMELERİ BELEDİYEDEN

Başkan adayı Celil Uzun ve beraberindeki heyetle  daha önce Kaymakamlık Binasında Alaplı Milli Eğitim Müdürü Çevat Çevik’i makamında ziyaret etti.

AK Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, AK Parti hükümetinin tüm öğrencilere ders kitaplarını verdiğini hatırlatarak, “Eskiden vatandaş kitap bulamıyordu. Kitapçılar önünde kuyruklar oluşuyordu. Şimdi bir öğrenci okula gider gitmez tüm kitaplarını sırasının üzerinde buluyor. Eğitime sunduğumuz desteği ilçemizin ve ülkemizin yarınlarına yapılmış bir yatırım olarak görüyoruz. Dolayısıyla Alaplı’da öğrencilerimize ne kadar destek versek de azdır diye düşünüyorum.

İşte biz de zengin-fakir ayrımı yapmadan tüm öğrencilerin ihtiyacı olan kırtasiyeyi vereceğiz. Yani öğrenci okula gider gitmez sırasının üzerinde hükümetimizin verdiği kitaplarla birlikte, Alaplı Belediyesinin verdiği, defter ve kırtasiye malzemelerini de bulacak. Böylelikle çocuk eğitiminde velilerin üzerindeki bu yükü de Belediye olarak üstleneceğiz” dedi. Eğitim yardımı hakkında konuşan Alaplılı  aileler, yeni eğitim öğretim yılı öncesi böylesi destekleyici bir eğitim hizmetinden oldukça memnun kalacaklarını dile getirdiler. Bir yıl içerisinde öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği her çeşit boya, kalem, defter, cetvel takımı, kalemtıraşın bulunduğunu söyleyen öğrenci aileleri, ciddi bir masraftan kurtulacaklarını söylediler.

Başkan Aday Celil Uzun, ziyaretlerin sonunda yaptığı değerlendirmede, ziyaretleri sırasında gördüğü sıcak ve samimi ilgiden memnun olduğunu söyledi.

 Alaplı Belediye Başkan Adayı Uzun, yapılan Kurum ziyaretlerin sonrasındaki değerlendirmesinde  şunları ifade etti: "Biz kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve halkımızla hep beraber hareket etmek suretiyle ilçemizin ve ülkemizin kalkınacağına ve gelişeceğine inanıyoruz. Bundan dolayı da siyasi faaliyetlerimize STK ve kamu kurumlarımızla başladık. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah." Ardından Alaplı İlçe Müdürlüğüne geçen Başkan Adayı Uzun ,İlçe Emniyet Müdür vekili  Cengiz Han Zengin’i makamında ziyarette etti.

Ziyaretinin amacı hakkında bilgi veren Uzun, amacının Alaplı’ya hizmet etmek olduğunu bunu da bütün kurumlarla birlikte uyum içerisinde yapmak olduğunu kaydetti.  Celil Uzun, burada yaptığı konuşmada, “  Biz bir huzur ilçesiyiz. İklimi, coğrafyası, maneviyatı ile sıkıntının olmadığı, terörün olmadığı güzel bir ilçeyiz. Burada görev yapmak ayrıcalık diye düşünüyorum. Belediye Başkan Adayı olarak ve Alaplı İlçe Teşkilatı olarak gece gündüz demeden çalışacağız.” diye konuştu.

Alaplı İlçe Emniyet Müdür vekili Cengiz Han Zengin’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başarılar diledi. ziyaret sonrası AK Parti Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, ve beraberindeki heyetle Sanayi Çarşısını ziyaret ederek oradaki sorunları görüştü.

Uzun burada esnaflarda yaptığı görüşmede ; “Göreve geldiğimiz ilk gün ilk işimiz sanayi yolunu yapmak olacak “dedi.

Yorumlar
  • Ahmet
    11 Şubat 2019 Pazartesi 02:24

    Önceden makarna kömür dağıtılıyordu,yeni trend kırtasiye malzemesi olmuş,oy getirecek proje tbrkler Sn uzun

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz