UZUN, EMEKLİLERE YER SÖZÜ VERDİ…

UZUN, EMEKLİLERE YER SÖZÜ VERDİ…
3 Şubat 2019 Pazar 15:17

FEDAİ KAÇAR

AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun, seçildiği takdirde Emeklilere Belediye olarak mekan kazandıracağının sözünü verdi.

AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun, 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesinde dur durak bilmiyor. Uzun, son olarak Alaplı ilçesi Tüm İşçi Emekli Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Kazım Uysal’ı ziyaret ederek emeklilerle bir araya geldi. EMEKLİLERDEN YOĞUN İLGİ GÖRDÜ 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde AK Parti’den Alaplı Belediye Başkan adayı olan Celil Uzun ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. En son Emekliler Derneği’ni ziyaret eden Uzun emeklilerle bir araya geldi. Alaplı ilçesi Tüm İşçi Emekli Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Kazım Uysal'ı ziyaret eden AK Parti Alaplı Belediye Başkan aday adayı Celil Uzun daha sonrasında da dernek binasında bulunan emekliler ile bir araya gelerek sohbet etti. Ziyaret sırasında Celil Uzun yaptığı konuşmasında, seçildiği takdirde Emeklilere Belediye olarak Mekan vereceğini sözünü verdi. UYSAL, UZUN BAŞARILAR DİLEDİ Alaplı ilçesi Tüm İşçi Emekli Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Kazım Uysal , " Bu söz Celil Uzun sözü, bu söz daha evvel söz verdiği gibi Hastane Polinik binasından biliyoruz. Bu söz Alaplı'da bulunan 7000 Emeklilere güzel bir mekan kavuşturacağını şimdiden söz aldık. Tüm emekliler adına şimdiden teşekkür ediyorum. “diye konuştu. Alaplı'ya a hizmet için yola çıktıklarını söyleyen aday adayı Celil Uzun, emeklilerin desteğini istedi. Dernek Başkanı Kazım Uysal, Celil Uzun'a’ aday adaylığının hayırlı olmasını dileyerek, çıktığı bu yolda başarılar diledi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz