UZUN'DAN 5 ÇAYINA DAVET

UZUN'DAN 5 ÇAYINA DAVET
8 Mart 2018 Perşembe 19:25

Fedai KAÇAR

Ak Parti Alaplı Kadın Kolları Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Ankara'da düzenlenen Hak- İş 7. Uluslararası Kadın Emeği Buluşması programına katıldı.

Ak Parti Alaplı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sema Uzun ve beraberinde ki Alaplı Kadın Kollarında görevli yaklaşık 50 kadın, Hak- İş 7. Uluslararası Kadın Emeği Buluşması programına katıldılar.
Ankara Arena'da ki Hak- İş 7. Uluslararası Kadın Emeği Buluşması programına Alaplı'dan coşkulu bir kalabalıkla katılan Ak Parti Alaplı Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü coşkuyla kutladı.
UZUN'DAN DAVET
Ak Parti Alaplı Kadın Kolları Başkanı Sema Uzun, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle, Ak Parti Alaplı Kadın Kolları olarak düzenleyecekleri 5 çayına Alaplı'da ki bütün kadınları davet ettiklerini söyledi. Uzun, yaptığı açıklamada; 9 Mart 2018 Cuma günü (yarın) saat 17.00'da Alaplı Belediyesi Kültür Salonu (Tansa Üstü) 'nda düzenlenecek olan 5 çayına tüm kadınları davet ettiklerini söyledi.
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz