Uçar: Heyecan ve gururu bir arada yaşıyoruz

Uçar: Heyecan ve gururu bir arada yaşıyoruz
3 Mayıs 2018 Perşembe 10:15

Yenihaber

Zonguldak Ereğli Spor kulübü U-17 Play Of müsabakaları için yapılan kurada kendilerine rakip olarak çıkan Sarayspor ve çalışmalar hakkında Kulüp Basın Sözcüsü Arzu Uçar bilgiler verdi.

Haber merkezi - Karadeniz Ereğli Beyçayırı Sahasında yapılan antrenmanı izleyen ve basına demeç veren Zonguldak Ereğli Spor Basın Sözcüsü Uçar; “Zonguldak Ereğli Spor olarak U-17 Play Oflarına kaldık. Sarayspor gibi köklü bir kulüp ile karşılaşacak olmanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Antrenörümüz Necat Bakan yönetiminde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Oyuncularımıza güveniyoruz. Güzel bir maç olacağına inanıyorum. Bende kulübün Basın Sözcüsü olarak oyuncularımızın yanındayım” dedi.

Arzu Uçar daha sonra antrenör Necat Bakan’dan takım hakkında brifing aldı.

Zonguldak Ereğli Spor, U-17 Play Of müsabakaları Yarı Final kura çekiminde Sarayspor ile eşleşmişti. Karşılaşma, 12 Mayıs’ta Fener Sahasında oynanacak. Saatinin ise ilerleyen günlerde açıklanacağı belirtildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz