Uçar, hastalarla da sohbet etti

Uçar, hastalarla da sohbet etti
4 Haziran 2018 Pazartesi 18:44

YENİHABER

Ak Parti Zonguldak 3. sıra Milletvekili Adayı Hamdi Uçar, Ak Parti Ereğli İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Kumaş , Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Ereğli Devlet Hastanesine ziyaretlerde bulundu.

Ereğli ilçesinde Devlet Hastanesinde hastaları ve yakınlarını ziyaret eden Uçar, hastalarla da sohbet etti.

Hastanede tek tek hastaları ziyaret eden Uçar, hastalara geçmiş olsun dileklerini ileterek, 24 Haziran seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve milletvekilliğinde AK Parti’ye destek istedi.

Hastanede tedavi gören hastalar, AK partililere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Görüyoruz, artık hastanelerde çok iyi hizmet veriliyor. 24 Haziran’da inşallah destek vereceğiz” sözleriyle  memnuniyetlerini ifade ettiler.

 

Milletvekili adayı Uçar’a Hastane ziyaretinde Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol ,  Belediye Başkan yardımcısı Esra Alpago , Belediye Meclis Üyeleri ,  Millletvekili Aday Adayı ve Önceki Dönem Ak Parti İlçe Başkanı M.Fatih Çakır  ve  İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri , Kadın Kolları Başkanı Fatma Doğru  ve Yönetimi ,   Gençlik Kolları Başkanı Tekin Alabaş ve Yönetimi ile birlikte  çok sayıda partililer eşlik etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz