Ülkenin dört bir yanından gelecekler...

Ülkenin dört bir yanından gelecekler...
6 Aralık 2018 Perşembe 17:15

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD), Anadolu Basınını, Kdz. Ereğli’de buluşturuyor...

Haber Merkezi - Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Ereğli Gazeteciler Derneği, 81 vilayetteki Cemiyet Başkanlarının katılımıyla ilçede, ‘Anadolu Basını Kdz.Ereğli’de buluşuyor’ etkinliği gerçekleştirecek.

EGD Yönetim Kurulundan yapılan yazılı açıklamaya göre; 06-09 Aralık 2018 tarihleri arasında planlanan etkinliğin programı şu şekildedir:

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz