Umursamazlığın bu kadarına pes!

Umursamazlığın bu kadarına pes!
15 Mart 2018 Perşembe 18:24

İHA

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde bir sürücünün yaya geçidine park ettiği otomobilden dolayı engelli rampasını kullanamayan fiziksel engelli bir vatandaş kaldırıma çıkabilmek için 40 dakika bekledi.

Karadeniz Ereğli ilçesinde yaşayan fiziksel engelli Mevlit Dilaver akülü arabası ile yolun karşısına geçti ancak, kaldırıma çıkamadı.

Yaya geçidine park eden 67 SF 294 plakalı otomobilin engelli rampasını da geçişe kapatması fiziksel engelli Mevlit Dilaver’e zor anlar yaşattı. Engelli rampasına hatalı park eden otomobil yüzünden çıkamayan Dilaver yaklaşık 40 dakika bekledi. Polis ve zabıtayı arayıp bilgi verdiğini belirten Dilaver, otomobil kaldırılana kadar bekleyeceğini söyledi. Bir süre sonra olay yerine gelen Kdz. Ereğli ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri yaya kaldırımına park eden otomobile 216 TL ceza uyguladı. Trafik polisleri cezanın ardından hatalı park yapan otomobili çekici yaya geçidinden kaldırarak fiziksel engelli Mevlid Dilaver’in yolunu açtı.

Otomobil belediye otoparkına çekilirken, Dilaver ise kendisine yardımcı olan polislere teşekkür etti.Yorumlar
  • SONER
    15 Mart 2018 Perşembe 21:23

    HALDEN ANLAYAN YOK. O UYARILARI BİLE BİLE HALA PARK EDİYORLAR ZATEN EREĞLİ TRAFİK ÇIKMAZINA DOĞRU GİDİYOR. BU İLÇE BU KADAR ARACI ZOR KALDIRIYOR ODA AYRI BİR KONU

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz