VALİ ÇINAR, ROMANLAR DERNEĞİNİ AĞIRLADI

VALİ ÇINAR, ROMANLAR DERNEĞİNİ AĞIRLADI
27 Aralık 2017 Çarşamba 17:22

Timuçin Özat/Yenihaber

Batı Karadeniz Romanlar Derneği Yönetimi, Kadın Kolları ile birlikte Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ı ziyaret etti.

Haber merkezi -  Karadeniz Ereğli ilçesinde, 4 yıl önce kurulan Erkan Kazım Adak’ın başkanı olduğu Batı Karadeniz Romanlar Derneği, özellikle 2017 yılı içerisinde devlet tarafından desteklenen “Rakkas Projesi” ile çok sayıda sosyal, kültürel ve bilgilendirici faaliyete imza atmıştı. Kasım ayında proje sürecinin ardından toplantılara ve ziyaretlere ara vermeyen dernek yönetimi Karadeniz Ereğli’deki ziyaretlerin ardından 27 Aralık 2017 Çarşamba saat 15:30’da Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ı ziyaret ettiler.

Ziyaret, Batı Karadeniz Romanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı E. Kazım Adak ve yönetim kurulu üyeleri ile derneği çatısı altında oluşturulan Kadın Kolları Yönetiminin Başkanı Çile Atlazoğlu tarafından gerçekleştirildi.     

Dernek Başkanı Adak, ziyarette, Sosyal Konut Projesi ve 2018 yılında yapılması planlanan faaliyetlerle ilgili Vali Çınar’a bilgi verdi, bölgemizdeki sorunlar ile çözüm önerileri konusunda paylaşımlarda bulundu. Adak nezaketinden ötürü Vali Çınar’a teşekkürlerini sundu.

Bu arada, Dernek Başkanı Adak, Vali Ahmet Çınar’a, Zonguldak’ın simgesi madenci heykelini takdim etti. Yaklaşık yarım saat süren ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Ayrıca, aynı gün içerisinde Kozlu ilçesi Belediye Başkanı Kerim Yılmaz'da Batı Karadeniz Romanlar Derneği tarafından ziyaret edildi.

VALİLİK ZİYARETİ

KOZLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ-1

KOZLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ-2

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz