VALİ ÇINAR: ÜNİVERSİTEMİZİN ÇALIŞMALARI ÇOK GÜZEL

VALİ ÇINAR: ÜNİVERSİTEMİZİN ÇALIŞMALARI ÇOK GÜZEL
22 Aralık 2017 Cuma 15:05

Yenihaber

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Çaycuma Kampusünü ziyaret etti.

Haber merkezi - Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, beraberinde Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş ve Çaycuma ilçe protokolünden yetkililer ile birlikte BEÜ Çaycuma Kampusünü 20 Aralık 2017 tarihinde ziyaret ettiler. Heyet, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar, Çaycuma Sivil Havacılık Yüksekokulu Doç. Dr. Umut Güneş Sefercik, Çaycuma Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hikmet Yazıcı, Çaycuma Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Öğr. Gör. İrem Uzunsoy ve Bülent Ecevit Üniversitesi Genel Sekreteri Ertuğrul Karalar tarafından karşılandı.

Çaycuma Kampusünde bulunan, Ahşap Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bağlı Mobilya Dekorasyon ve Ahşap Oyuncak Atölyesini inceleyen heyet, atölyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ayrıca, Çaycuma Kampusü içerisinde çeşitli incelemeler yapan heyet, bilgi alışverişinde bulundu. Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar şunları söyledi: “Merkezimiz tarafından yapılan Ahşap Oyuncakların tasarlanıp üretilmesiyle tasarım yeteneğimizi geliştirmeyi, üretim uygulamalarını teşvik etmeyi, oyuncak sanayimize katkıda bulunmayı ve ahşap oyuncak üretimini artırmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar yeni fikirlerin de ortaya çıkmasına zemin hazırlayacaktır. Başta Yüksekokul Müdürümüz Hikmet Yazıcı olmak üzere emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.”

ÇINAR: ÇALIŞMALARI DESTEKLİYORUZ…

 Rektör Vekili Azar tarafından Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’a mobilya dekorasyon ve Ahşap Oyuncak Atölyesini ziyareti sonrasında ahşap oyuncak, lazer yakma tekniği ile yapılmış portresi ve ahşap kalemlik takdim edildi. Hediyeler için Rektör Vekili Azar’a teşekkürlerini sunan Zonguldak Valisi Ahmet Çınar: “Çocuklar için yapılan her çalışmanın ehemmiyetinin farkındayız. Bu anlamda yapılan her çalışmayı destekliyoruz. Rektör Vekilimizin şahsında Üniversitemizin bu türde çalışmalarına katkı sunan tüm akademik ve idari personeline teşekkür ediyorum” dedi.  

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz