VALİ ÇINAR ZGC'de GAZETECİLERLE BULUŞTU

VALİ ÇINAR ZGC'de GAZETECİLERLE BULUŞTU
10 Ocak 2018 Çarşamba 13:40

Timuçin Özat/Yenihaber

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, beraberindeki İl Emniyet Müdürü ve Özel Kalem Müdürü ile birlikte, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Zonguldak Gazeteciler Cemiyetini (ZGC) ziyaret etti.

Haber merkezi - 10 Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle, 9 Ocak 2018 Salı günü Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret gerçekleştiren Vali Çınar ve beraberindeki İl Emniyet Müdürü A. Metin Turanlı, Valilik Özel Kalem Müdürü Mehmet Alas, ZGC Başkanı Derya Akbıyık, yönetim kurulu üyeleri  ve gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, gazeteciler adına cemiyet başkanı Akbıyık’a çiçek takdiminde bulundu.

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Başkanı İ. Necati Günay, EGD Üyesi ve Yenihaber Gazetesi Muhabiri Timuçin Özat ile Zonguldak basınından bazı gazetecilerin yer aldığı ziyarette, bölgenin güncel konularıyla ilgili sohbet gerçekleştirildi.

ZGC Başkanı Akbıyık, yıllardır üzerinde çalışılan basın mensuplarına yönelik TOKİ Projesiyle ilgili Vali Çınar’a bilgiler verdi. Vali Çınar, projenin ve resimlerin yer aldığı dosyayı itina ile inceleyerek, çok beğendiğini ifade etti. ZGC Başkanı Akbıyık’ta projenin örnek bir çalışma olduğunun altını çizdi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaret, bir saatin ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz