VATANDAŞLARA ÖNEMLİ UYARI

VATANDAŞLARA ÖNEMLİ UYARI
11 Temmuz 2018 Çarşamba 14:36

HASAN HAŞIL - FEDAİ KAÇAR

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Balıkçı Barınağının ağzının açılması çalışmasında yer 7 metre derinliğe ulaşıldığı kimi yerde sığlaşan ağızda derin çukurların oluşmasının boğulma olaylarına neden olabileceği için vatandaşların balıkçı barınağının ağzı ve yakınında denize girmemeleri konusunda uyarılıyor.

Alaplı ilçesinde ağız kısmı kumlarla kaplanarak girişi ve çıkışı kapanan Balıkçı Barınağında bir süre önce başlanan tarak gemisi ile temizleme çalışmaları yeniden başladı. Tarak gemisinin çalışması sırasında balıkçı barınağının ağzında 7 metreyi aşan derin çukurlar oluşurken, barınağın ağzında ve yakınında denize giren vatandaşlar için tehlike oluşturuyor. Yüzme bilen vatandaşların bile boğulma tehlikesi geçireceği kimi zaman sığlaşan ve bir anda derinleşen barınak ağzında vatandaşların deniz girmemeleri gerekiyor. Alaplı Postası olarak vatandaşlarımızı olası boğulma olaylarına karşı söz konusu alan da denize girmelerini öneriyor ve uyarıyoruz.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz