VEKİL ÇATUROĞLU'NDAN EVEDER YÖNETİMİNE ZİYARET

VEKİL ÇATUROĞLU'NDAN EVEDER YÖNETİMİNE ZİYARET
27 Nisan 2017 Perşembe 10:54

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Erdemir Vakfı ve Erdemir Emekliler Derneğini (EVEDER) ziyaret etti.

Haber merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde yer alan EVEDER’i, 26 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 15:00’da ziyaret eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, derneğin çalışmaları konusunda bilgi aldı.

EVEDER Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay, yönetim kurulu üyeleri ve derneğin teknoloji grubundan da yetkili kişilerin bulunduğu ziyarette, başkan Şenay, 20 Nisan 2017 tarihinde Pendik-İstanbul’da organize edilen 5. Uluslar arası Çelik Endüstrisi ve Sektör İlişkileri Konferansına EVEDER’in de katıldığını belirtti. Şenay, yönetim kurulu üyeleri ve teknoloji grubu ile birlikte dernekten 13 kişinin Uluslararası Çelik Endüstrisi konferansında yer aldığını, 1 gün süren etkinliğin verimli geçtiğini ifade etti.

EVEDER’in çalışmalarını takip ettiğini dile getiren Çaturoğlu, dernek başkanı Bahattin Şenay, yönetim kurulu üyeleri, teknoloji yetkilileriyle bir süre teknik ve gündemdeki konularla ilgili görüş alış-verişinde bulundu.

Derneğin başkanı Bahattin Şenay, yaklaşık 1 saat süren ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nin ziyareti toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz