Vali Çınar, Örnek Fidan Bahçesi fidan dikti

Vali Çınar, Örnek Fidan Bahçesi fidan dikti
11 Ekim 2017 Çarşamba 12:09

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde, örnek Fındık Bahçesine fidan dikimi yapıldı.

Haber Merkezi - Zonguldak’ın Devrek ilçesine bağlı Durupınar köyünde, Örnek Fındık Bahçesine protokolün katılımıyla fidan dikimi gerçekleştirildi.

Fidan dikiminin düzenlendiği etkinliğe; Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, İlçe Kaymakamı Yakup Güney, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Demirtaş, Zonguldak İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürümüz Cemalettin Çataklı, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, Devrek Belediye Başkan Vekili Osman Erenoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Vacit Durdubaş ve ilçe protokolü katıldı.

Fidan dikiminin ardından Zonguldak Valisi Çınar, Durupınar Köy Konağında muhtarlar ve vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Vali Çınar ayrıca, Eğerci'de İlkokul/Ortaokul ve lisede incelemelerde bulunarak öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz