Vali Çınar, söz verdi

Vali Çınar, söz verdi
2 Ekim 2018 Salı 16:34

Yenihaber

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Eceler köyünde bir dizi ziyarette bulunarak, köy halkı ile buluştu. Çınar, öğrencilerle de sohbet etti.

Haber Merkezi - Vali Ahmet Çınar, Zonguldak’ın Eceler köyünde, 1 Ekim 2018 Pazartesi, ilk olarak yapımı tamamlanan “Yöresel Ürünler Satış Yeri”ni inceleyerek ilgililerden bilgi aldı, daha sonra Ahmet Kayhan İlk ve Orta Okulunu ziyaret edip öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti.

VALİ SÖZ VERDİ

Sınıfları gezerek okul hakkında bilgi alan Vali Çınar, bilgisayar sınıfına bilgisayar alma sözü verdi. Yapımı devam eden Eceler Merkez Camisinde de incelemelerde bulundu.

Vali Ahmet Çınar, inceleme ve ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Ömer Bedrettin Sağsöz ile İl Genel Meclis Üyeleri ve ilgili daire müdürleri eşlik etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz