YAKLAŞIK 6 SAAT SU VERİLEMEYECEK!

YAKLAŞIK 6 SAAT SU VERİLEMEYECEK!
26 Şubat 2018 Pazartesi 16:18

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli belediyesi su ve kanalizasyon işleri müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 27 Şubat Salı bazı mahallelerde 6 saate varan su kesintisi olacağı duyuruldu.

Haber merkezi -   Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, 2 su deposunda bakım - onarım faaliyetleri gerekçesi ile su kesintisinin yapılacağı belirtildi.

İlçemiz Elmatepe mahallesi, Esentepe sokak mevkiinde bulunan Erdemir deposu ile belediye su deposunda, 27 şubat 2018 salı günü sabah 08:00 ile 14:00 saatleri arasında bakım ve onarım yapılacağından; Elmatepe mahallesi - Esentepe sokak, Elmatepe mahallesi - Doruk sokak, Elmatepe mahallesi - inallı sokak, Kepez mahallesi - İlyas karaca sokak, Kepez mahallesi -  Mustafa Akay sokak ta belirtilen saatler arasında su kesintisi yapılacaktır.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz