YALÇIN: EKONOMİK FİYATLARIMIZI HALKA SUNUYORUZ

YALÇIN: EKONOMİK FİYATLARIMIZI HALKA SUNUYORUZ
31 Ocak 2019 Perşembe 19:12

FEDAİ KAÇAR

Karadeniz Ereğli ilçesinde, Gözdem Burak Turizm’in sahibi Hüseyin Yalçın, her kesimden bütçeye hitap ettiklerini söyleyerek; “ Amacımız, vatandaşlarımızı aileleriyle birlikte daha sık ziyaretler geçirmelerini sağlayarak, hafta sonlarına güzel anılar eklemek. Bu nedenle fazla kâr gözetmeden ve kalitemizde ödün vermeden hafta içi ve hafta sonu ülkemizin farklı noktalarına turlar gerçekleştiriyoruz” dedi.

Haber Merkezi - Karadeniz Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren ve ülkenin çeşitli bölgelerine günü birlikte ve yatılı turlar düzenleyen Gözdem Burak Turizm’in sahibi Hüseyin Yalçın, seyahatlerle  ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu. Fiyatların çok uygun olduğunu kaydeden tür şirketinin sahibi Yalçın şunları kaydetti:

“Yine bir Pazar günü vatandaşlarımızı, Ereğli’den uzaklaştırıp stres attırmak için Kartepe yolculuğuna sabah 7’de başladık. Adapazarı’nda, güzel bir açık büfe kahvaltımızın ardından 4 saatlik yolculuğun ardından Oteller bölgesine ulaştık. Çok çeşitli aktiviteler yapıldı. Yetişkinler ve çocuklar eğlendi. Kar topu oynandı, kızak kayıldı. Sucuk-ekmek partisi yapıldı. Maşukiye’ ye erken vardık.  Burada zıplayan salıncakta çocuklar ve yetişkinler eğlendi. Şelale’nin karşısında sıcak içecekler ile keyif yapıldı. Her Cumartesi-Pazar günleri Ereğli’den hareket ediyoruz. Kayseri-Erciyes, Bursa-Uludağ, Kocaeli-Kartepe, Bolu-Abant ve Çankırı-Ilgaz gezileri devam ediyor. Hafta içi de turlarımız oluyor.  Ereğli, Alaplı ve tüm Batı Karadeniz’i firmamızda yolculuk yapmaya bekliyoruz. İletişim numaralarımız; 0532 612 67 35 – 536 612 67 35 / Acente numaramız: 0 372 322 41 75 ayrıca internet sitemize de firmamızın adını yazarak ulaşabilirsiniz. Gözdem Burak Turizm araçları kendine aittir. Kaliteden asla ödün vermeyerek, ekonomik fiyatlarımızı halka sunuyoruz. Maksat fazla kâr elde etmek değil.2-3 kişiden fazla ailece katılımı sağlamak amacıyla fiyatları daha düşük tuttuk. Enden değil daha sık ziyaretler gerçekleştirip, ülkemizin bir birinden güzel yerlerini vatandaşlarımız aileleriyle birlikte görerek, hoş bir hafta sonu geçirmelerini sağlıyoruz. Önümüzdeki aylarda yaz turlarımızda başlayacak.”   

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz