YAZICIOĞLU’ndan “OLAY!”

YAZICIOĞLU’ndan “OLAY!”
8 Kasım 2017 Çarşamba 17:35

Timuçin ÖZAT

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Yazıcıoğlu tarafından kurulan www.olay67.com isimli internet sitesi yayın hayatına başladı.

Haber merkezi - Bölgenin köklü ailelerinden Yazıcıoğlu Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Yazıcıoğlu kurduğu ve imtiyaz sahipliğini üstlendiği  www.olay67.com  isimli internet sitesi ile basın sektörüne ilk adımını atarken, Genel Yayın Yönetmenliğine Ömer Yazıcıoğlu, Haber Müdürlüğü de basın sektörünün tanınan mensuplarından Şaban Atalay’ın getirildiği öğrenildi.

Bölgenin tek tarafsız ve Objektif haber sitesi olma yolunda yayın hayatına başlayan  www.olay67.com internet sitesi sahibi İsmet Yazıcıoğlu yaptığı açıklamada, doğru, tarafsız ve objektif yayınlarla okuyucularına ulaşacaklarını ifade ederek; ” İnternet sitemiz güçlü editör kadrosu ve köşe yazarları ile çıktığı bu zorlu yolda sizlerden aldığı güç ile hiçbir ayrım yapmadan bölgenin menfaatlerini de ön planda tutarak yoluna devam edecektir, çıktığımız bu yolda Allah utandırmasın” şeklinde konuştu.

Yenihaber Gazetesi Ailesi olarak, olay67 haber portalının aramıza gelmesini kutluyor, yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz