YENİ BAŞKAN ESAT ÖZMEN...

YENİ BAŞKAN ESAT ÖZMEN...
29 Kasım 2018 Perşembe 00:45

Fedai KAÇAR

Alaplı ilçesinde gerçekleştirilen Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimlerini İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Esat Özmen kazandı.

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde gerçekleştirilen Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimlerini İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Esat Özmen kazandı.
Alaplı Milli Eğitim Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen seçimleri kazanarak ipi göğüsleyen Özmen, Alaplı İlçe Öğrenci Meclis Başkanı oldu.
Özmen burada yaptığı açıklamada, "Tüm okulları ve ilçe gençliği için elinden gelenin en iyisini yapacağım. Bu yolda desteklerini esirgemeyen İmam Hatip Lisesi Müdürü Dursun Adar hocama ve diğer hocalarıma teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.
Bu arada 11.12.2018 Cuma günü Zonguldak'ta yapılacak İl Öğrenci Meclis Başkanlığı seçimlerine de aday olan Özmen burada Alaplı'yı temsil edecek.
Bizde şahsım ve Yenihaber Gazetesi ailesi olarak genç kardeşimizi ve ailesini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz