YENİ HASTANENİN İMAR TADİLATI KABUL EDİLDİ

YENİ HASTANENİN İMAR TADİLATI KABUL EDİLDİ
5 Temmuz 2017 Çarşamba 14:08

Yenihaber

Alaplı Belediyesi Temmuz dönemi meclis toplantısı Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında yapıldı. 8 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste bazı önemli kararlar alındı.

Belediye Başkanı Nuri Tekin, meclis toplantısında yaptığı konuşmada, 15 Temmuz hain darbe girişimini unutmadıklarını unutturmayacaklarını söyledi.

Tekin, "Allah bize bir daha 15 Temmuzları yaşatmasın darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. Şehit olanlara Allah'tan rahmet diliyorum. Alaplı Belediyesi olarak 15 Temmuz darbe girişimini ardından İlçe merkezinde yapımına başlattığımız şelalenin ismini 15 Temmuz Demokrasi ve Şehit Ömer Halisdemir ismini verdik" diye konuştu.

Yeni yapılacak olan 50 yataklı Alaplı Devlet Hastanesini yeri ile ilgi imar tadilatı oy birliği ile kabul edildi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz