YILMAZ, TEŞEKKÜR ETTİ

YILMAZ, TEŞEKKÜR ETTİ
4 Nisan 2018 Çarşamba 18:10

Fedai KAÇAR

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimlerinde başkan adayı olan Murat Yılmaz, başkanlığa seçilen Recep Ocak ve ekibini kutluyor Alaplı geleceği açısında önemli olan projelerin de yakın takipçisi olacağız” dedi.

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimlerinde başkan adayı olan Murat Yılmaz, “Güzel ve renkli bir seçim süreci yaşadık. Bu süreçte yaptığımız ziyaretlerde bizleri kucaklayan, destek veren tüm üyelerimize ekibim adına çok teşekkür ediyorum. Başkanlığa seçilen Recep Ocak ve ekibini kutluyor. Birlik ve beraberlik içerisinde Alaplı için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Alaplı geleceği açısında önemli olan projelerin de yakın takipçisi olacağız” dedi. 
Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimlerinde başkan adayı olan Murat Yılmaz, 2 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilen meslek komitesi seçimlerinde kendilerine destek veren, vermeyen tüm üyelere teşekkür etti. Yeniden başkan seçilen Recep Ocak ve yönetimine de önemli mesajlar verdi.
Alaplı’nın geleceğini ilgilendiren OSB ve Islah OSB projelerinin takipçisi olacaklarını belirten Yılmaz, “Oldukça güzel ve renkli bir seçim süreci yaşadık. Seçim sürecinde yaptığımız ziyaretlerde sıcak ilgiyle karşılandık. TSO seçimlerine ayrı bir heyecan kattık. Tabi ki bir hizmet yarışıydı. Alaplı’ya hizmet için yola çıktık. Projelerimizi üyelerimize sunduk.. Seçim sonucu üyelerimizin takdiridir. Üyelerimizin kararına saygımız sonsuzdur. Biz Alaplı için hayati önem taşıyan projelerin takipçisi olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde Alaplı’mız için üzerimize düşen görevi yapmaya ve elimizi taşın altına sokmaya her zaman hazırız. Bu vesile ile bizlere destek veren, vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyor. Başkanlığa seçilen Recep Ocak ve ekibini kutluyor. Başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz