YİNE PAT PAT KAZASI: 6 YARALI!

YİNE PAT PAT KAZASI: 6 YARALI!
9 Ekim 2017 Pazartesi 18:52

İHA

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde meydana gelen pat pat kazasında 6 kişi yaralandı.

Kaza, Alaplı ilçesi Çayboyu yolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sadettin Ş. yönetimindeki tarım aracı, sürücüsünün direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi neticesi devrildi. Kazada, araçta bulunan Sadettin Ş., Hüseyin Ş., Duygu Ş., Onur Ş., Gönül Ş. ve Esma Ş. yaralandı. 

Kazayı gören vatandaşların haber vermesiyle gelen sağlık ekipleri, ilk müdahalenin ardından yaralıları Alaplı ve Ereğli Devlet Hastanesine sevk etti. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi. 

Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz