YÜKSEK KESİMLERE KAR...

YÜKSEK KESİMLERE KAR...
11 Ekim 2017 Çarşamba 11:47

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Hafta sonu hissedilir değerlerde soğuyacak havalar bazı kesimlerde kar yağışlarını beraberinde getirecek.

Haber Merkezi- Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) verilerine göre, hafta sonu (14-15 Ekim) sıcaklıklar kuzeybatı kesimlerden başlayarak azalacak. Batı Karadeniz’in yüksek kesimlerinde Cumartesi günü özellikle gece ve sabah saatlerinde yağışların karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor.

ABANT BEYAZA BÜRÜNECEK

Bolu’nun Mudurnu ilçesinin 18 kilometre kuzeydoğusunda yer alan ve deniz seviyesinden 1328 metre yükseklikte bulunan Abant Tabiat Parkı’nda hafta sonu etkili olacak kar yağışlarının birkaç santim örtü yapması beklense de, fazla kalıcı olması beklenmiyor.  Bu nedenle eğer bölgeye gitmeyi düşünüyorsanız mutlaka kar lastiği olan araçla seyahat edilmesi gerekiyor.  

Hafta sonu azalacak sıcaklıkların önümüzdeki hafta artacağı ve yurt genelinde az bulutlu açık, bazı yerlerde de puslu havanın etkili olması bekleniyor.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz