YÜZLERCE KİŞİYE AŞURE İKRAM EDİLDİ

YÜZLERCE KİŞİYE AŞURE İKRAM EDİLDİ
11 Ekim 2017 Çarşamba 20:30

FEDAİ KAÇAR

Muharrem ayı dolayısıyla Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, aşure dağıtım organizasyonu gerçekleştirildi.

Haber Merkezi –   Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonu ile Muharrem ayı nedeniyle 11 Ekim 2017 Çarşamba Merkez Camisi önünde öğlen namazından sonra yüzlerce vatandaşa aşure ikram edildi. 

 Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak: “Muharrem ayının güzelliklerinden birini yaşıyoruz. Birlik ve beraberliğin, kaynaşmanın, dayanışmanın yoğun olduğu bir ayda bizde Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası olarak Sosyal Sorumluluk projemizi yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz. Bütün ilçe halkı ve üyelerimiz için aşure programı gerçekleştirdik. Programda desteklerini esirgemeyen değerli Alaplı halkına, değerli iş adamlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, meclis başkanına, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra ki sosyal sorumluluk projelerimiz tüm hızıyla devam edecek. İlerleyen günlerde de, bu tür organizasyonlarda halkımızla bir araya geleceğiz.

 BAŞKAN OCAK’TAN TOPLANTI DUYURUSU

 Ayrıca, 12 Ekim 2017 Perşembe günü, yeni çıkan yasaya göre, KOSGEB müdürümüzle birlikte odamızda imalat sektörüyle alakalı yapılan destekler teşviklerle ilgili Odamızda toplantı olacak. İmalat sektöründeki üyelerimizin kendi alanlarındaki destekler, hibeler, yatırımlarda yapılacak her türlü imkanların sunulacağı geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirilecek. İmalat sektöründe olan tüm üyelerimizi sizin aracılığınız ile toplantımıza davet ederek, teşekkür ediyorum.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz