Yağmur suları çekildi, hayat normale döndü

Yağmur suları çekildi, hayat normale döndü
23 Ağustos 2017 Çarşamba 16:04

Yenihaber

Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, 22 Ağustos Salı akşam ve gece çok şiddetli yağışlar sonrası sular altında kalan otomobiller kurtarıldı. İlçede yağmur sularının çekilmesi ile hayat normale döndü.

Karadeniz Ereğli ilçesine bağlı Müftü Mahallesi Cumartesi Pazarı mevkisinde Salı gecesi aşırı yağışlar sonrası su giderleri tıkanınca bazı apartmanların önünde sular birikti. Park halindeki 4 otomobil sular altında kaldı. Vatandaşlar yaklaşık 2 saat süren çalışma ile otomobillerini kurtarabildi.

Otomobiller kullanılamaz hale gelirken, yağmur sularının çekilmesi ile birlikte ilçede hayat normale döndü.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz