Yavuz, güven tazeledi

Yavuz, güven tazeledi
3 Aralık 2017 Pazar 15:27

Fedai KAÇAR

AK Parti Alaplı 6. Olağan İlçe Kongresinde ilçe başkanlığına Mustafa Yavuz seçildi. 418 delegeden 290'nın katıldığı kongrede 4 zarf ve 3 oy geçersiz sayılırken 283 delegenin oyunu alan Mustafa Yavuz yeniden başkanlığa seçildi.

Alaplı Belediyesi Kültür salonu'nda düzenlenen kongrede konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak çok önemli günlerden geçtiklerini söyledi.
Şuanda ABD'de kurulmuş bir tiyatro mahkemesi olduğunu ifade eden Çaturoğlu, "Orada yargılanan Rıza Sarraf değil, orada yargılanan Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı'da değil, oradaki dava ABD, Türkiye davasına dönüşecek. Orada yargılanmak istenen Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Cumhurbaşkanı reisimiz Recep Tayyip Erdoğandır. Onun Cumhurbaşkanlığında bu ülkeyi ele geçiremedikleri ve bu ülkenin kaderine ipotek koyamadıkları için." diye konuştu.
YAVUZ, " 2019 YILINDA BELEDİYEYİ GERİ ALACAĞIZ"
AK Parti Alaplı ilçe Başkanı Mustafa Yavuz, "2014 yılında kaybettiğimiz Alaplı Belediyesini 2019 yılında geri alacağız" dedi
AK Parti Alaplı ilçe Başkanı Mustafa Yavuz, Alaplı ilçe Teşkilatının 6. Olağan Genel Kurul toplantısında yaptığı konuşma da yeniden göreve seçilmesinde kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'inde katıldığı kongrede Başkan Nuri Tekin'e de atıfta bulunan Yavuz," Belediye Başkanımız Nuri Tekin de burada kendisi kusurumuza bakmasın 2014 yılında kaybettiğimiz belediyeyi 2019 yılında inşallah geri alacağız" dedi.
Tek aday ile gidilen kongrede Yavuz, AK Parti Alaplı ilçe Başkanlığına seçildi. Kongreye, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Hüseyin Özbakır ve Özcan Ulupınar,İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysa,Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, İlçe ve Belde teşkilat başkanları ve partililer katıldı.
 
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz