Yazıcıoğlu Anjio oldu

Yazıcıoğlu Anjio oldu
13 Eylül 2018 Perşembe 23:27

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli’de, iş adamı İhsan Yazıcıoğlu, kaldırıldığı hastanede Anjio oldu.

Haber Merkezi - Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Karadeniz Ereğli Belediye Meclisi Grup Sözcüsü İhsan Yazıcıoğlu’nun, 13 Eylül Perşembe sabah saatlerinde aniden rahatsızlanarak, Özel Echomar Hastanesine getirildiği öğrenildi. 

Yapılan muayene ve tetkiklerin ardından Yazıcıoğlu’nun kalp ana damarlarından birinin büyük ölçüde tıkalı olduğu tespit edildi. Anjio uygulaması ile tıkanıklığın giderildiği ve durumunun iyi olduğu kaydedildi.

Bir süre dinlenmesi gerektiği belirtilen İhsan Yazıcıoğlu’na, Yenihaber Ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz