Yeni eğitim-öğretim sezonu başladı

Yeni eğitim-öğretim sezonu başladı
17 Eylül 2018 Pazartesi 15:38

İHA

Zonguldak’ta 2018-2019 eğitim öğretim yılı ‘İlköğretim Haftası’ kutlamaları gerçekleştirilen törenle başladı.

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu. Ardından Saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Törene, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı, şube müdürler, esnaf odaları başkanı Muharrem Coşkun, bazı daire müdürler okul müdürleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından program Dr. Derviş Nihat Arkat İlkokulu'nda devam etti. Öğrencilerin yaptığı çeşitli etkinlikler ve halk oyunları ile başlayan etkinliğe Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, daire müdürleri ve çok sayıda veli katıldı.

Törenin ardından okulun açılışını Vali Ahmet Çınar, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı birlikte gerçekleştirdi. Heyet açılışın ardından okulda incelemelerde bulunarak öğrencilere kitap dağıttı.

Diğer yandan, ülkede, 18 milyon öğrenci ve yaklaşık 1 milyon öğretmen ders başı yaptı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz