Yeni sezona en "Baba" transferler: Oğullarını takıma aldı

Yeni sezona en "Baba" transferler: Oğullarını takıma aldı
8 Eylül 2018 Cumartesi 21:11

Yenihaber/Timuçin ÖZAT

Zonguldak Ereğli Spor yeni sezon transferlerine hızlı başladı.

Zonguldak Ereğli Spor Transfer Komitesi Başkanı ve Yöneticisi Murat Okumuş geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligde mücadele eden 2 oğlunu da takımına aldı. 

Ereğli 1.’inci Amatör Kümede mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor 3 yeni ismi kadrosuna kattı. 

Bayatspor’dan 1994 doğumlu Stoper Ferdi Okumuş, Ereğli Kepez Çaylıoğluspor’dan 1999 doğumlu stoper Onur Okumuş ve yine Ereğli Kepez Çaylıoğluspor’dan 1998 doğumlu forvet Mert Aygın’ı kadrosuna katan Zonguldak Ereğli Spor Transfer Komitesi Başkanı ve Yöneticisi Murat Okumuş şunları söyledi:

“Bilindiği üzere ZES olarak mevcut kadromuzu aynen koruduk. Genç bir kadroyuz. Sadece birkaç takviyemiz söz konusuydu. Onları gerçekleştirdik. Bu transferlerin bende yeri çok farklı diyebilirim. Ferdi Okumuş ve Onur Okumuş kendi çocuklarım. Mert Aygın’da yeğenim. Kendi evlatlarımın başında yönetici olarak sahada olacağım için heyecanlıyım. İnşallah takımımız için en hayırlısı olur. Ama tabi ki takımımızın tün oyuncuları benim evlatlarım sayılır. Birinin diğerinden farkı olmaz. Bu transferleri gerçekleştirmemizde yardımcı olan başta Ereğli Kepez Çaylıoğluspor Başkanı Fikri Kayacan ve Bayatspor Başkanı Recep Civelek’e ayrıca teşekkür ederim. Tüm takımlara başarılar dilerim.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz