YOĞUN BAKIMDA...

YOĞUN BAKIMDA...
5 Temmuz 2017 Çarşamba 11:49

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Alaplı Gazeteciler Derneği (AGD) Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Bostancı'nın kalp krizi geçirdi.

Haber merkezi - Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, Alaplı Gazeteciler Derneği Başkanı ve Posta67 gazetesi imtiyaz sahibi Doğan Bostancı 4 Temmuz Salı günü aniden rahatsızlandı.

Alaplı Devlet Hastanesine kaldırılan Bostancı’nın kalp krizi geçirdiği tespit edildi. Devlet hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ile Düzce Araştırma hastanesine sevk edilen Bostancı’nın bir damarının tıkalı olduğu ve anjiyo yapıldığı öğrenildi.

Tedbir amaçlı kronik yoğun bakım ünitesinde tutulan meslektaşımıza şifalaer dileyerek, geçmiş olsun temennilerinde bulunuyoruz.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz