YOLA DEVAM...

YOLA DEVAM...
24 Haziran 2017 Cumartesi 14:20

İHA

CHP’nin Ankara’dan başlattığı adalet yürüyüşü Bolu’da devam ediyor. Heyet, geniş güvenlik önlemlerinin alındığı yürüyüşte, 10. günün ilk mola yerine ulaştı.

CHP Milletvekili Enis Berbereoğlu’nun tutuklanmasının ardından Güvenpark’tan başlatılan yürüyüş Bolu’da devam ediyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğünde bugün Köroğlu tesislerinden başlayan yürüyüş yaklaşık iki saat sürdü.

34 derece sıcaklıkta yaklaşık 8 kilometre yürüyen katılımcılara, güzergah üzerinde kurulan stantlarda su ikram edildi. Tek şeridi kapatılan yolda uzun kuyruklar oluşurken, İstanbul Barosuna kayıtlı bazı avukatlar da yürüyüşe destek verdi. Jandarma ve polis de güzergah boyunca geniş güvenlik önlemleri aldı. 

Heyet, yaklaşık iki saat süren yürüyüşün ardından ilk mola yerine ulaştı. Yaklaşık dört saat sürecek molanın ardından heyet, yaklaşık 8 kilometrelik ikinci etap yürüyüşe başlayacak.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz