Yola çıkacaklar dikkat! Kar başladı...

Yola çıkacaklar dikkat! Kar başladı...
7 Şubat 2019 Perşembe 12:45

İHA

Türkiye’nin belli bölgelerini etkisi altına alan kar yağışı Bolu Dağında da etkili olmaya başladı. Sabah başlayan kar yağışı zeminde de etkili olurken karayolları ekipleri kar kürüme ve tuzlama çalışmalarına başladı.

Türkiye’nin en önemli geçiş güzergahlarından olan Bolu Dağında kar yağışı yoğun bir şekilde başladı. Kar yağışı nedeniyle yol beyaza bürünürken, karayolları ekipleri anında kar kürüme ve tuzlama çalışmalarına başladı. Yetkililer yola çıkacak olan sürücülerin yanlarında zincir çeki halatı bulundurmalarını istedi.

Kar yağışının gün boyu sürmesı bekleniyor.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz