Yüzde elliye varan indirimle…

Yüzde elliye varan indirimle…
27 Aralık 2017 Çarşamba 14:26

Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Berberler, Kuaförler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Cebesoy, Özel Kdz. Ereğli Anadolu Hastanesi ile yüzde 50’ye varan indirimli sağlık hizmet sözleşmesinin imzalandığını bildirdi.

Haber merkezi – Karadeniz Ereğli Berberler, Kuaförler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cebesoy, oda üyeleri ile 1.derece aile yakınlarının sağlık hizmetinden en iyi şekilde faydalanmaları amacıyla Kdz. Ereğli’de faaliyet gösteren Özel Kdz. Ereğli Anadolu Hastanesiyle sağlık hizmetlerinde yüzde elliye (%50) varan indirim ile anlaşma yaptıklarını söyledi.

Kdz.Ereğli Berberler, Kuaförler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası hizmet binasında gerçekleşen imza töreninde konuşan Başkan Cebesoy; “ Özel Kdz. Ereğli Anadolu Hastanesi ile yeniden anlaşma yapılarak odamıza kayıtlı üyelerimize, Özel Hastane imkanlarından daha ucuz yararlanmaları için yeni bir sözleşme imzaladık. İmzalanan yeni protokol ile üyelerimize; maddi değeri yüksek olan laboratuar tetkikleri ve tahlilleri, radyoloji tetkikleri(Ultrason, MR, Tomografi, Röntgen ve Kemik dansitometri ölçümü), poliklinikten hastaneye yatışlarda Ameliyat ve Doğumlarda paket fiyat üzerinden indirim sağlanacaktır. Kdz.Ereğli Berberler, Kuaförler, Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri bu indirimli sağlık hizmetlerinden yararlanabilmeleri için Anadolu Hastanesi tarafından hazırlanacak olan üye tanıtım kartları da en kısa zamanda üyelerimize teslim edilecektir. Ayrıca, yine imzalanan bu protokol kapsamında odamız üyelerine yönelik Kadın ve Erkek Genel Check-Up paketleri oluşturulacak ve üyelerimize en kısa zamanda duyurulacaktır” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz