Z.E.S DÜZCE’DE PROVA YAPTI

Z.E.S DÜZCE’DE PROVA YAPTI
8 Mayıs 2018 Salı 16:59

Yenihaber

Zonguldak Ereğli spor kulübü U-17 takımı play of hazırlıklarını yaptığı özel müsabakalar ile sürdürüyor.

Zonguldak’ta düzenlenecek olan U-17 Play Of müsabakalarına kalan Zonguldak Ereğli Spor hafta sonu Düzce’de Düzce Belediyespor’un konuğu oldu.

Düzce Belediyespor U-17 takımı ile oynanan müsabakada ideal 11’ini sahaya süren Zonguldak Ereğli Spor ilk yarıyı 1-0 geride kapattı.

İstediği oyunu sahaya yansıtamayan Zonguldak Ereğli Spor 62.dakikada 2.ci gole de engel olamayınca fark 2’ye çıktı.

Karşılaşma sonunda Zonguldak Ereğli Spor Antrenörü Necat Bakan ‘biz skor odaklı bir oyun oynamadık. Hatalarımızı görmek oyuncularımızı saha içinde yerlerinde görüp alternatifler oluşturmaya çalıştık. Amacımız prova yapmaktı. Güzel bir maç oldu. Buradan çıkartılacak çok dersimiz var. Ben Düzce Belediyespor’a teşekkür ediyorum. Onlarda Düzce’de play oflara kaldılar. Onlara da başarılar diliyorum’ dedi.  Bilindiği üzere Zonguldak Ereğli Spor Zonguldak’ta oynanacak play oflarda Sarayspor ile eşleşmişti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz