ZİRAİ DON UYARISI!

ZİRAİ DON UYARISI!
20 Nisan 2018 Cuma 22:48

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) iç ve yüksek kesimlerde buzlanma ve don uyarısında bulundu.

Haber merkezi – Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 20 Nisan 2018 Cuma, yapılan açıklamada, üreticilere “don uyarı” sı yapıldı.

20 Nisan’ı 21 Nisan Cumartesi’ye bağlayan geceden geçerli olmak üzere, 22 Nisan 2018 Pazar sabahına kadar Karadeniz’in İç Kesimleri ve İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu, Doğu Anadolu Bölgesinde hafif, yer yer Orta Kuvvette Zirai don olayı bekleniyor.

Beklenen don hadisesinin bazı ürünlere ciddi zararlar verebilecek boyutta olduğuna dikkat çekilerek, gerekli önlemlerin alınması istendi. 

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz